İzmir Pazar Günü Açık Psikolog

İzmir Pazar Günü Açık Psikolog
İzmir Pazar Günü Açık Psikolog

Danışanlarımızın talebi doğrultusunda İzmir ofislerimizde pazar günleri bazı uzmanlarımız sürekli veya dönüşümlü olarak kurumumuzda danışanlarını kabul edecekler. Bu bilgiyi İzmirli hemşehrilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz çünkü profesyonel hizmet odaklı yapımız ve merkeze insanı koyan anlayışımızla biliyoruz ki sadece hafta sonu müsait olan, daha da ötesi cumartesileri de çalışan bireyler olduğunu biliyoruz. Bu sebeple pazarları da İzmir’de psikolog kadromuzla danışmanlık ve terapi sürecimize hız kesmeden devam ettiğimizi tekrar ederek belirtiriz. ”Talepte bulunduğunuz pazar günü hangi uzmanlarımız çalışıyor olacak” bu bilgiyi iletişim sayfamızdaki telefon numarası ve bilgi formundan talep edebilirsiniz.

Kurumumuz Hakkında

Kurumumuz İzmir’de psikolojik danışmanlık ve terapi alanında uzun senelerdir hizmet veren ve psikolojik destek talep eden danışanlara hitap eden önde gelen danışmanlık ofislerindendir. Bireysel, çocuk-ergen, çift, gruplarla ilerlenen süreçlerle çeşitli gelişim ve sağaltım çalışmalarına kurucu psikolog Kağan AY’ın önderliğinde devam etmektedir. Merkezimizde psikolojik problemler, evlilik danışmanlığı gibi alanların yanısıra hızlı okuma-hafıza teknikleri, öğrenci koçluğu, sınava hazırlık, sınav kaygısı gibi hizmetler de alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir. Bütün bu hizmetlerin sonucunda danışanların görüşleri, yorumları önem arz etmektedir. Biz de memnun danışanlarımızın sevincini, yaşama tutkularını paylaşıyoruz ve hep daha iyiye diyoruz.

İzmir Psikolog Seans Ücretleri

İzmirde psikolojik danışmanlık almak isteyenlerin merak ettiği konulardan biri de seans ücretleri. Bu konuda bilgi vermek gerekirse Türkiye’nin her ilinde ücretler farkılılık göstermekte ve İzmir’de ücretler semt semt değişmektedir. Örneğin Karşıyaka – Bostanlı – Mavişehir – Alsancak gibi semtlerde danışmanlık merkezlerinde ücretler 250-400 tl aralığındadır. Bu ranjın değişikliğinde uzmanın mezuniyeti, kendini geliştirme seviyesi, referansları, çalışma alanları gibi birçok faktör etki etmektedir. Danışanların uzmanını seçerken ücret yanında ”psikoloji” bölümü mezunu olmasına dikkat etmesi de muhakkak ki gerekmektedir. Makalemizi bitirirken pazar günü ek çalışma sistemimiz dolayısıyla ekstra ücret uygulamadığımızı, uzmanlarımızın seans ücretlerinin pazar günü de geçerli olduğunu belirtiriz.

Psikolojik Danışmanın Kriterleri

Psikolojik danışma süreci hassas, naif ve bireylerin en yakınlarından bile sakladığı materyalleri barındırabiliyor. Bu yüzden kişinin izni olmadan terapi odasında konuşulan hiçbir bilgi 3. bir kişiyle paylaşılmaz. Kişi mahremiyeti ve gizliliği kurumumuz tarafından sağlanmaktadır. Danışma sürecinde ise çözüm odaklı ve kısa süreli bir psikoterapi & danışmanlık tutumu sergilemekteyiz. Biran önce sonuç almaya odaklı destek vermek başlıca gayemiz. Gerekli görüldüğü durumlarda diğer sağlık dallarına yönlendirme&tavsiyeler de etik gereği yapmaktayız. Bireyin, ailenin, çocuğun, çiftin yararına ne olacaksa onun peşindeyiz. İzmir’de yüzlerce mutlu danışanımız ve yenileriyle birlikte pazar günleri de açık olarak birlikte olmanın heyecanını yaşıyoruz.