Gaziemir Psikolog

Gaziemir Psikolog
Gaziemir Psikolog

Gaziemir psikolog, pedagog, aile danışmanı, evlilik ve çift terapisi üzerine çalıştığı alanda yetkin ve deneyimli uzmanlarla psikolojik danışmanlık hizmetimizle sizinleyiz. En baştan şunu bilmenizi isteriz ki birçok problem çözümsüz ve çaresiz değil. Danışanlarımızla bunu deneyimledik ve sizleri de bekliyoruz. Psikolojik danışma süreci bireylere ruhen iyi gelen, problemlerle başa çıkması için yardımcı olan ve kişilerin kendilerini daha iyi tanımasına fayda sağlayan bir süreçtir. Kişiler birçok problemi için psikolojik danışma alabilir. Bununla beraber günlük rutin problemler için bile kişiler psikolojik danışma talep edebilirler. Gaziemir psikolog ekibimiz uzman kadromuzla hizmet vermektedir. Alanında başarılı psikologlar ile problemlerinize çözüm bulabilir, hayatınızı değiştirebilirsiniz. Artık birçok insan danışma almaktadır. Değişen dönem, çağ ve hayatın evrimleşmesi insanlar üzerinde büyük problemler oluşturmaktadır. Bazı psikolojik sorunlar ise çocukluktan, yaşanan travmalardan veya gelecek korkusundan kaynaklı olabilir. Çocuklarımız için uzman pedagoglar 0 – 12 yaş grubu için sizinle. 12 – 18 yaş arası ergen psikologu uzmanlarımız, 18 yaş ve yukarısı için bireysel ve aile-çift danışmanlığında psikoterapistlerimiz çalışmaktadır.

Gaziemir Psikolojik Danışmanlık Merkezimizde Verdiğimiz Hizmetler

Psikolojik danışma içerisinde birçok farklı hizmet barındırmaktadır. Kişilerin sorunları, oluşan kaygıları ve benzeri durumlar farklı tekniklerle giderilmektedir. Özellikle bu hizmetleri alanında profesyonel kişilerin yapması gerekmektedir. Psikolojik danışma profesyonel yapılması gereken, bir yardımdır. Bu uzun bir süreci kapsamaktadır, bu süreç içerisinde kişiler birçok farklı konu için danışma alabilirler. İzmir Gaziemir psikolog merkezimiz de verdiğimiz hizmetler ise şu şekildedir;

  • Aile Psikolojisi ve Terapisi
  • Çocuk, Ergen Psikolojisi ve Terapisi
  • Yetişkin Psikolojisi ve Terapisi
  • Evlilik Terapisi
  • İlişki Terapisi

Psikolojik danışma saygı, duyarlılık ve soğukkanlılık gerektiren bir süreçtir. Profesyonel hizmet kadromuz alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli kişilerdir. Sizde profesyonel bir ekiple psikolojik danışma almak için Psikolog Gaziemir merkezimiz üzerinden bizlerden destek alabilirsiniz.

Gaziemir Aile Terapisi

Aile terapisi birden çok aile ferdinin beraber bulunduğu bir psikolojik danışmanlık yöntemidir. Genellikle çiftler katılım sağladığı gibi çocuk ve gençlerin de katılım sağladığı aile terapisi görüşmeleri mevcuttur. İçeriği daha çok aile içindeki çözümlenemeyen problemler, yaşanan çatışmalar, kriz süreçleri, iletişim problemleri gibi önde gelen durumlarda psikolojik destek sağlanır. Aile terapisti özellikle çiftlerle yoğun şekilde ve belli bir seans saati deneyimi kazanmış bir psikolog olmalıdır.

Gaziemir Psikolog Fiyatları

Gaziemir psikolog fiyatları 2022, 300 tl ile 500 tl arasında değişmektedir. Ücretlerin farklılık göstermesinde uzmanın deneyimi, donanımı, çalıştığı terapi yaklaşımı, kabul ettiği alanlar rol oynamaktadır. Aile terapisi ücretleri bireysel seanslara nazaran daha yüksek ücret barındırır. Kurumumuz 450 saat aile danışmanlığı eğitimini tamamlamış uzmanlardan oluşan bir ekiptir. Gaziemir aile danışmanı arıyorsanız ücret olarak 400 tl ile 550 tl arasında değişim göstermektedir. Pedagog ücretleri 300 tl ile 400 tl arasındadır.