Aliağa Psikolog – Pedagog | Aile Danışmanı Kağan AY

Aliağa Psikolog - Psikolojik Danışmanlık
Aliağa Psikolog - Psikolojik Danışmanlık

Aliağa içinde psikolojik destek, danışmanlık ve terapi almak isteyen birey ve ailelerle pedagog, aile danışmanlığı, çift terapisi, bireysel terapi gibi alanlarda yanınızdayız.

Aliağa Psikolog - Psikolojik Danışmanlık
Aliağa Psikolog – Psikolojik Danışmanlık

Aliağa psikolog, yıllar boyu İzmir’de ve Bergama’daki şubelerimizdeki psikolojik danışmanlık ve terapi deneyiminden sonra Aliağa’da psikolojik danışmanlık merkezi olarak hizmet vermekteyiz. 0 – 12 yaş çocuk, 12 – 18 yaş ergen ve 18 yaş üstü yetişkin, aile terapisi alanlarında çalışıyoruz. Birçok psikolojik problemde, çözümsüz – çaresiz kaldığınız durumlarda yalnız bırakmıyoruz. Uzman ve deneyimli psikologlar ile sorunlarınıza çözümü beraber geliştirelim.

Çocuğun sınava hazırlanıyor olabilir, eşinle problemlerin, stres, işyerindeki sorunlar, çeşitli psikolojik rahatsızlıkları yaşama ya da karşı karşıya kalmaktan korkma(depresyon, panik atak, sosyal fobi, anksiyete, cinsel sorunlar vb.) gibi durumlarla insanlar karşılaşabiliyor. Bunlarla baş etmek sanıldığı kadar kolay olmuyor. Sen de destek ihtiyacı hissediyorsan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsin.

Danışmanlık ve Terapi Neden ve Ne Zaman Alınmalı?

Bireyler belli başlı psikolojik rahatsızlıklar yaşayabiliyor. Örnek olarak depresyon, bipolar bozukluk, anksiyete kaygı bozuklukları, panik atak, sosyal fobi, alt ıslatma, okula uyum, teknoloji bağımlılığı, evlilik çift problemleri, iletişim sorunları gibi geniş skalada sorunlar baş gösterebiliyor. Bireyler hem kendileri hem yakın çevrelerinden aldıkları destek tarafından tatmin edici şekilde baş edemiyor, çıkmazda kalıyor. Bu noktada alanında uzman bir psikologa danışmak, yol yordam çizmek, içinde bulunduğu durumu anlamlandırmak, olası çözüm yolları ve süreçle ilgili bilgi sahibi olmak çok mühimdir. İnsanı belirsizlik yorar. Yolunuzu aydınlatma ve kontrol sahibi olmanızda destekçiniz oluyoruz.

Aliağa Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Kağan AY Danışmanlık Karşıyaka, Bayraklı, Gaziemir şubelerinin yanısıra Aliağa’da da hizmet vermeye başladı. Kurucumuz ile ilgili detaylı bilgi için hakkımızda sayfasından bilgi alabilirsiniz. Ergen, yetişkin, çiftlerle yoğun olarak çalışan uzmanımız yanısıra çocuk ergenlerle terapi yapan pedagog uzmanlarımız da hizmet vermektedir.

Aliağa’da en iyi psikolog desteği almak için iyi araştırma yapmak, danışan yorumlarını okumak, uzmanın çalışma alanları, deneyimi, mezun olduğu bölümün Psikoloji olması vb. kıstaslara bakılabilir. Psikoterapi hassas ve nitelikli bir alandır, psikologunuzu itinayla seçmelisiniz.

Aliağa Psikolog Fiyatları 2024

Aliağa’da psikolog ücretleri danışmanlık merkezine, çalışılan alan ve konuya, uzmana göre farklılık göstermektedir. Genel itibariyle Aliağada psikolog fiyatları 700 tl ile 1200 tl arasında değişmektedir. Ücretler seans başı ücrettir. Görüşmeler danışmanlık merkezimizde 1 saat sürmektedir. Bazı durumlarda özellikle aile çift terapilerinde süre ve ücrette artış olabilmektedir.

Aile Danışmanlığı & Evlilik Terapisi

Çiftler ve aileler sorunlar yaşayabiliyor. Evliliklerde cinsel problemler, evliliğe uyum sağlama, kök aile problemleri, iletişim sağlayamama – konuşamama, tartışmalar, maddi konularda anlaşmazlıklar – şeffaflık olmaması, küsmeler uzun süreli iletişimde olmama hali gibi çok sayıda sorun görmekteyiz. Bu sorunların çözümü ve çiftlerin birbirlerini anlayabilmesi, önlerine daha mutlu huzurlu bakabilmeleri için evlilik danışmanlığı hizmeti almaktadırlar.

Aile terapilerinde çiftlerin yanısıra çocuklar da doğrudan ya da dolaylı dahil edilmektedir. Kavgalar, huzursuzluk, soğukluk gibi faktörlerden çocuklar ve ergenler kolaylıkla etkilenmektedir. Bu da onlar üstünde çeşitli davranış sorunları doğurabilmekte, mutsuz ve asabi bir ruh halinde olmalarına yol açabilmektedir. Gerek bugüne kadarki efektif olmayan durumların tespiti ve değerlendirmesi gerek ileride bu işlevsiz davranışların yerini yeni kalıplarla değiştirebilmek için aile çift terapisti eşliğinde çalışmalar yapılır.