Bayraklı Psikolog – Kağan AY Danışmanlık | İzmir Psikolog

Bayraklı Psikolog
Bayraklı Psikolog

Bayraklı psikolog ve psikolojik danışmanlık ihtiyacı duyan yüzlerce danışanımızla senelerce biriktirdiğimiz deneyimle birlikte psikolojik destek, pedagog, evlilik – çift terapisi, aile danışmanlığı, psikoterapi, boşanma süreci, kaygı, anksiyete, panik atak, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, cinsel isteksizlik, depresyon, psikolojik testler başta olmak üzere birçok alanda hizmet veriyoruz.
Bayraklı Psikolog Kağan AY, doğru müdahalelerle, bireylerin tek başına çözümleyemediği, yol alamadığı süreçlere ortak Psikoterapi ve Psikoloji Merkezi olarak yaşam kalitenizi artırma vizyonuyla birlikteyiz.

Bayraklı Psikolog Merkezi

Bayraklı’da tavsiye edilen psikolog seçerken dikkat edilmesi gereken hususların başında uzmanın bir Psikoloji bölümü mezunu olması başat kriter olmalıdır. Diğer yandan uzmanın deneyimli ve danışacağınız konu üzerinde hâkim olması faydanıza olacaktır. Kendini kanıtlamış, hizmet verdiği danışanlarına fayda sağlayabilmiş meslek çalışanları karşınıza çıkacaktır. Kurumumuzda çocuk problemleri çalışılmakta, pedagog oyun terapisi ile çocuklarla birebir çalışmaktadır. Sadece çocukla çalışmayı verimli bulmuyoruz, bu sebeple aile ile de etkin şekilde gerek psikologlarımız gerek pedagoglarımız iletişimde olmaktadır. Geribildirim verip ebeveynleri de etraflıca dinleyerek çocuklarımızın problemlerini uzun süreler almadan çözmek tarafındayız.

Bireysel psikoterapilerde genellikle başvurulan konular olan anksiyete, kaygı bozukluğu, depresyon, ilişki problemleri, panik atak, travmalar, aile sorunları, stres, mutsuzluk, takıntılar gibi başlıca problemlerde danışanlarımızı yalnız bırakmadık. Bayraklı Psikolog merkezi olarak şunu söyleyebiliriz ki hiçbir sorunun kalıcılığı yoktur, bireylerin sorunlarını çözebilmek, geride bırakabilmek için ihtiyaç duyduğu kaynakları sağlıyoruz.

Bayraklı Evlilik ve Aile Danışmanlığı

Aile terapisi ve evlilik danışmanlığında birçok evliliğin bitme noktasında çiftlerimizin sorunlarına dahil olduk, adliyeden önceki son durak olarak üstümüze düşen yapıcı rolü üstlendik. Çiftler, tartışmalar ve problemlerden dolayı yıpranabiliyor ve değişime yönelik umutsuz-karamsar bir hale bürünebiliyorlar. Hem beraber yaptığımız seanslarda hem ayrı ayrı çiftlerimizi aldığımız seanslarda sorunların çözülebileceğini hem sağladık hem şahit olduk.

Bayraklı psikolojik destek alanında başlıca danışanlarımızdan gelen talepler:

Panik Atak – Depresyon – Stres – Öfke kontrolü – Hipnoterapi – Evlilik sorunları
Cinsel sorunlar (isteksizlik, ilişkiye girememe) – Kaygı bozuklukları – Takıntı(OKB)
Kronik mutsuzluk&tükenmişlik – Ağlama&sinir krizleri -Yakın çevre tarafından anlaşılamama
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite – Okula uyum sorunları – Çocuklarda davranış problemleri
Zeka ve dikkat testleri – Tuvalet eğitimi – Masal terapisi – Oyun terapisi – Alt ıslatma

Bayraklı Psikolog Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Kurumumuz Bayraklı şubesinde psikolojik danışmaya gelen danışanlarımıza hizmet vermektedir. Hem yüz yüze hem online terapi ile psikoterapi ve danışmanlık süreçlerimiz devam etmektedir. İzmir’in tavsiye edilen psikolog ofisi olmamız dolayısıyla en iyi hizmeti sunma vizyonuyla çocuk-ergen, yetişkin, çift, aile terapilerimizle yanınızdayız. Alanında uzman psikolog ve pedagoglarla hem çocuklarımız hem siz yetişkinler için kaliteli ve önce insana değer veren prensibimizle beraberiz.

Kurumlarımızda psikoterapi yaklaşımı olarak bireysel psikoterapi, aile terapisi, evlilik – boşanma danışmanlığı, bilişsel davranışçı terapi, psikodinamik psikoterapi, çocuk&ergen danışmanlığı, ebeveyn danışmanlığı, oyun terapisi, masal terapisi, dikkat ve konsantrasyon çalışmaları, bilişsel müdahale, hipnoterapi, CAS Testi, zeka testleri gibi birçok yaklaşım kullanılmaktadır.

Çocuk Ergen Psikolojisi – Uzman Pedagog

Çocuk ve ergen terapisti arayışında olan danışan adaylarına psikolojik destek veriyoruz. Yaşı dolayısıyla(özellikle 0-4) direk çocukla çalışılması mümkün olmayan durumlarda ebeveyn danışmanlığı, otizm – dikkat eksikliği hiperaktivite takibi yapılmaktadır. 0-12 yaş arası pedagog desteği, 12-18 yaş arası ergen terapisi ile çocuk ergen psikologu alanında İzmir’de tavsiye edilen psikolog ofisi olarak yanınızdayız. Yüzlerce danışan deneyimi ve memnuniyeti, aileyi geliştirme vizyonuyla psikolojik danışma ve terapi hizmeti veriyoruz.

Ebeveynler özellikle ergenlik döneminde evlatlarıyla çatışmalar yaşıyor, çeşitli sorunların çözümlenmesinde çaresiz kalabiliyor. Sorunlarda çözüm odaklı yaklaşıp genci anlayamıyor, duygusal yaklaşıp yardımcı olamayabiliyor. Bu tür durumlarda gence güvenilir ve rahat ortam sağlanıp ebeveynlerle arada köprü görevi görülüyor, yönlendirmeler yapılıyor.

Ergenlik dönemi yetişkinliğin provası, ebeveynlerden ayrışma, özerkleşme, kişiliğin oturması gibi önemli hususları barındıran bir geçiş dönemi olması dolayısıyla bu dönemin en az hasarla atlatılması, birçok kazanımla donatılması, hayat boyu kalıcı özelliklere dönüşüyor. Psikoterapi, gencin yeni bakış açıları geliştirmesi, kurban rolüne girmeden yeterlilik ve özgüven sahibi olması, baş etme mekanizmaları geliştirmesi konularında en etkili metoddur.

Bayraklı’da Uzman Pedagog Desteği

Bayraklı’da Kağan AY Danışmanlık pedagog uzmanları çocuk ve ergen terapisi alanlarında ailelere ve ebeveynlere psikolojik destek ve terapi vermektedir. Çocuklardaki problemlere çözüm odaklı yaklaşımıyla yüz güldürücü sonuçlar alan uzman pedagoglar, ebeveynleri de bilgilendirip yönlendirerek sorunların çözümünde aktif psikologdur. Eğitim ve atölye çalışmaları da yapan pedagog, Bayraklı’da pedagog arayan ailelerin aradığı isim olmakta ve birçok aile tarafından referans gösterilmektedir.

0-3 yaş arasında ebeveyn danışmanlığı ağırlıklı yer yer çocukla birebir çalışma ve gözlem, 0-12 yaş arasında oyun terapisi, masal terapisi, kum terapisi gibi pedagojik tekniklerle pedagog ve çocuk ağırlıklı çalışılır, 12-17 yaş arası ergen terapisinde bireysel psikoterapide olduğu gibi artık oyun odasından çıkılıp seans odasında gencin problemleri, gelişimi için uygun yaklaşımlarda bulunulur, yetişkinliğe hazırlanır.

Bayraklı Psikolog Fiyatları

Psikolog ve pedagog fiyatları 2024 senesi itibariyle 500 tl 1200 tl arasında seyretmektedir. Bayraklı psikolojik danışmanlık merkezleri özel kurumlar olup kurum sahipleri tarafından ücretler belirlenir. Seans başı ücret usulü ile çalışılmaktadır. Fiyatlarda psikoterapistin deneyimi, uzmanlık alanları gibi kıstaslar ücretlerin üstünde etkili olan faktörlerdir.

Bayraklı’da psikolog ihtiyacınız varsa, problemlerinizi çözmek, anlaşılmak, kendinizi tanımak, üstesinden gelemediğiniz durumlarda danışmak gibi birçok alanda başvurabileceğiniz bir hizmet alanıdır. Bilgi ve randevu için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.