Bayraklı Psikolog, İzmir Psikoterapi

Bayraklı Psikolog, İzmir Psikoterapi
Bayraklı Psikolog, İzmir Psikoterapi

Bayraklı Psikolog

Bayraklı’da psikolojik danışmanlık ihtiyacı duyan yüzlerce danışanımızla senelerce biriktirdiğimiz deneyimle birlikte psikolojik destek, pedagog, evlilik – çift terapisi, aile danışmanlığı, psikoterapi, boşanma süreci, kaygı, anksiyete, panik atak, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, cinsel isteksizlik, depresyon, psikolojik testler başta olmak üzere birçok alanda hizmet veriyoruz. Doğru müdahalelerle, bireylerin tek başına çözümleyemediği, yol alamadığı süreçlere ortak olup yaşam kalitenizi artırma vizyonuyla birlikteyiz. Bayraklı’da tavsiye edilen psikolog seçerken dikkat edilmesi gereken hususların başında uzmanın bir Psikoloji bölümü mezunu olması başat kriter olmalıdır. Diğer yandan uzmanın deneyimli ve danışacağınız konu üzerinde hâkim olması faydanıza olacaktır. Kendini kanıtlamış, hizmet verdiği danışanlarına fayda sağlayabilmiş meslek çalışanları karşınıza çıkacaktır. Kurumumuzda çocuk problemleri çalışılmakta, pedagog oyun terapisi ile çocuklarla birebir çalışmaktadır. Sadece çocukla çalışmayı verimli bulmuyoruz, bu sebeple aile ile de etkin şekilde gerek psikologlarımız gerek pedagoglarımız iletişimde olmaktadır. Geribildirim verip ebeveynleri de etraflıca dinleyerek çocuklarımızın problemlerini uzun süreler almadan çözmek tarafındayız.

Bireysel psikoterapilerde genellikle başvurulan konular olan anksiyete, kaygı bozukluğu, depresyon, ilişki problemleri, panik atak, travmalar, aile sorunları, stres, mutsuzluk, takıntılar gibi başlıca problemlerde danışanlarımızı yalnız bırakmadık. Hiçbir sorunun kalıcılığı yoktur, bireylerin sorunlarını çözebilmek, geride bırakabilmek için ihtiyaç duyduğu kaynakları sağlıyoruz.

Aile terapisi ve evlilik danışmanlığında birçok evliliğin bitme noktasında çiftlerimizin sorunlarına dahil olduk, adliyeden önceki son durak olarak üstümüze düşen yapıcı rolü üstlendik. Çiftler, tartışmalar ve problemlerden dolayı yıpranabiliyor ve değişime yönelik umutsuz-karamsar bir hale bürünebiliyorlar. Hem beraber yaptığımız seanslarda hem ayrı ayrı çiftlerimizi aldığımız seanslarda sorunların çözülebileceğini hem sağladık hem şahit olduk. İzmir’de psikolojik destek alanında başlıca danışanlarımızdan gelen talepler:

Panik Atak – Depresyon – Stres – Öfke kontrolü – Hipnoterapi – Evlilik sorunları
Cinsel sorunlar (isteksizlik, ilişkiye girememe) – Kaygı bozuklukları – Takıntı(OKB)
Kronik mutsuzluk&tükenmişlik – Ağlama&sinir krizleri -Yakın çevre tarafından anlaşılamama
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite – Okula uyum sorunları – Çocuklarda davranış problemleri
Zeka ve dikkat testleri – Tuvalet eğitimi – Masal terapisi – Oyun terapisi – Alt ıslatma

Bayraklı Psikolog Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Kurumumuz Bayraklı şubesinde psikolojik danışmaya gelen danışanlarımıza hizmet vermektedir. Hem yüz yüze hem online terapi ile psikoterapi ve danışmanlık süreçlerimiz devam etmektedir. İzmir’in tavsiye edilen psikolog ofisi olmamız dolayısıyla en iyi hizmeti sunma vizyonuyla çocuk-ergen, yetişkin, çift, aile terapilerimizle yanınızdayız. Alanında uzman psikolog ve pedagoglarla hem çocuklarımız hem siz yetişkinler için kaliteli ve önce insana değer veren prensibimizle beraberiz.

Kurumlarımızda psikoterapi yaklaşımı olarak bireysel psikoterapi, aile terapisi, evlilik – boşanma danışmanlığı, bilişsel davranışçı terapi, psikodinamik psikoterapi, çocuk&ergen danışmanlığı, ebeveyn danışmanlığı, oyun terapisi, masal terapisi, dikkat ve konsantrasyon çalışmaları, bilişsel müdahale, hipnoterapi, CAS Testi, zeka testleri gibi birçok yaklaşım kullanılmaktadır.