Bornova Psikolog

Bornova Psikolog
Bornova Psikolog

Bornova psikolog olarak, psikolojik destek arayan danışanlara yönelik pedagog, aile terapisi, çift danışmanlığı, evlilik terapisi gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Deneyimli ve işinde yetkin psikolog araştırıyorsanız yazımızı okuyup psikolog seçerken nelere dikkat edilebilir fikir edinin. Bornova’da psikolog ücretleri ve seanslar ne kadar sürer gibi birçok sorunuza cevap oluyoruz.

Bornova Önerilen Psikolog

Bornova ve çevresinde önerilen bir psikolog arıyorum diyorsanız bu vasıflara bir uzman nasıl sahip olun, uzman bir psikolog nasıl seçilir. Öncelikle uzmanın psikoloji mezunu olmasına dikkat edin. Ardından kendini geliştirmiş olması, İzmir’de bilinen ve birçok danışana fayda sağlamış, mesleğini aktif icra eden bir psikolog olması mühimdir. Aktif danışan gören psikologlar pratiğe ve danışanlarla çalışmaya yatkındır. Yeni mezun psikologların kendini geliştirmesi ve deneyim kazanması gerekmektedir. Sizin ihtiyacınız ve rahat edeceğiniz uzmanı seçmeniz önemli. Çünkü psikoterapinin en temel ayaklarından biri uzmanın yargılayıcı tavırda olmaması, kapsayıcı ve anlayışlı tutumda kalması, danışanın kendini açabilmesi için güvende hissedeceği bir ortam sağlanmasıdır.

Bornova Psikolog Ücretleri

Bornova ve çevresi için psikoterapi ve psikolojik danışmanlık ücretleri 2023 senesi için ortalama 350 tl ile 700 tl arasında değişmektedir. Uzmanın deneyimi, çalışma alanları, eğitimleri gibi faktörler fiyatlarda etkilidir. Diğer yandan çocuk seansları ile yetişkin seansları farklı ücrete tabii olabilmekle beraber aile danışmanlığı da bu hizmetlerden ayrı ücretlendirilir. Bornova psikolog ücretleri genel itibariyle üstte belirttiğimiz fiyatlar arasında değişim gösterir.

Anksiyete Panik Atak Çaresiz Değil!

Kaygı bozukluğu çok yaygın görülmekle birlikte yaşayan kişileri fazlaca daraltan, hayattan soğutan, öldürmeyen ama bezdiren bir rahatsızlıktır. Kalp, terleme, nefes, sıkışma – boğulma gibi belirtileri bulunabilen anksiyete belirtileri kişileri rahat bir yaşamdan uzaklaştırıyor. Kurum olarak kaygı bozukluğu ile başarılı bir şekilde mücadele ediyor ve danışanlarımıza yol gösteriyoruz. Anksiyete çözümsüz bir rahatsızlık değil unutmayın.

Kurum psikologlarımız gerek panik atak temel sebeplerine yönelik çalışmalarla kalıcı olarak anksiyete ve panik ataktan kurtulmanıza hem de kısa vadede atak yaşayan danışanlara verdikleri yönerge ve psikoeğitimlerle panik atağı baş edilmez olmaktan çıkarıyor.

Bornova Pedagog ve Aile Danışmanı

Bornova’da 0 – 12 yaş çocuklar için pedagog hizmeti, aile içi psikolojik sorunlar ve problemlerle ilgilenilmesi için aile danışmanı destek verir. Kurumumuzda hem çocuk psikologu hem ergen terapisi alanlarında ayrı uzmanlarca psikolojik destek hizmetleri veriyoruz. Çocuklarımız değerli, kişilik oluşumunun en önemli evrelerinden olan çocukluk döneminde geleceğin yetişkinleri için bilimsel temelli çalışmalarla aileleri destekliyoruz. Problemler ve travmatik anıların etkilerini minimuma indirip silmek için çalışıyoruz.

Pedagog görüşmeleri 1 saat sürmekte olup özellikle ilk görüşmede ebeveyn(ler) ile görüşme yapılıp sağlıklı bir yol haritası için detaylı bilgiler alınır ve çocukla çalışılır. Süreç içinde aile bilgilendirilir, gerekirse yönlendirilir, psikoeğitim verilir. Bornova pedagog desteği ile çocuklarınızla ilgili çaresiz hissetmek ve kaygılanmak yerine çözüm odaklı beraber çalışalım.

Bornova Psikolog Merkezi

Bornova ve çevresinde psikolog desteği almak istiyorsanız uzmanı araştırarak kurumlara ulaşınız. İzmir’de psikolojik danışmanlık merkezi alanında uzun seneler hizmet veren ofisimizi arayıp asistanlarımızdan bilgi alabilir, kendiniz için en büyük yatırımlardan olan psikoterapi desteği ile daha kaliteli bir hayata adım atabilirsiniz. Kurumumuz hakkında yorumlara ve daha önce destek almış kişilerin görüşlerine ulaşmak için google’a Kağan AY Danışmanlık yazıp fikir edinebilirsiniz.