Gaziemir Psikolog Pedagog | Çocuk – Ergen – Çift Terapisi | İzmir Psikoterapi

İzmir Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kağan AY Danışmanlık Gaziemir

Her Zaman Daha İyiye

Psikolog Kağan AY İzmir Psikolojik Danışman

Bireysel – Çift – Aile Danışmanlığı

Panik bozukluk, kaygı, anksiyete, kötü birşey olacak korkusu, depresyon, sosyal fobi kaderiniz değil. Doğru adımlarla sonuç alabildiğimiz, kişinin yaşamını kolaylaştırıp hayat kalitesini artırdığımız psikolojik problemlerdir.

Çiftlerde iletişim problemleri, birikmiş yaşantılar, tahammülsüzlük, basit gibi görünen problemlerin adım adım çözülmesi, beklentiler gibi birçok dinamikle çalıştığımızda ve her çifte özgü durumları ele aldığımızda, eski özlenen günlere kavuşmak hayal olmuyor, evlilikler kurtuluyor.

Çocuklarla gerek oyun terapisi gerek de çocuğun gözlemi ve aileyle birlikte değerlendirmeler sonucu sık görülen kaygı, öfke sorunları, yatak ıslatma, karşı gelme gibi problemler aşılabiliyor. Ebeveynlerin bilgilendirilmesi, tutumların yeniden çerçevelendirilmesi bu süreçte çalışılıyor.

Başlıca Karşılaşılan ve Çalışılan Psikolojik Problemler

 • Anksiyete – Kaygı – Depresyon – Panik atak
 • Özgüven – Özsaygı Eksikliği
 • Sosyal Dışlanma
 • İçe Çekilme
 • DİKKAT EKSİKLİĞİ
 • Cinsel Sorunlar
 • HİPERAKTİVİTE
 • İlişki – Evlilik Problemleri
 • Ergenlik sorunları – Öğrenci koçluğu
 • Aile Danışmanlığı
 • Çocuklarda okula ve çevreye uyum

İzmir’de psikolog – psikolojik danışman – terapist seçiminde destek arayan kişiler uzmanını seçerken titiz davranmalı. Uzmanın psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik ya da psikiyatri bölümünden eğitim almış olmasına ve donanımına dikkat edilmeli.

Başlamaya Hazır mısınız?

Uzman psikologlarımız arasından birini seçerek terapiye başlamak ister misiniz? Psikologlarımızın takvimlerine iletişim sayfasından ulaşabilir yada telefon-email ile bize ulaşarak psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz

 


Randevu Alın

Danışan Yorumları

Burak (Danışan)
IP: 94.120.224.YJL
03-08-2019
TavsiyeNo: 110913
Kağan Bey’den geçmiş ilişkimde aşamadığım ve özgüvenimi toplayamamama sebep olan bir durum için gitmiştim. O buhran içinde kendisine nasıl ulaştığımı bile hatırlayamıyorum ama iyi ki bulmuşum. EMDR yi bana tanıttı ve beraber bir yola çıktık. Kendimle barışığım ve aynı hataları tekrarlamayacağımı biliyorum artık. Hala online olarak görüşüyüruz, İzmir’e döndüğümde sorunum olursa gideceğim tek isim Anksiyete ve panik bozukluğumu aşmamda kendisinden büyük fayda sağladım. İlgi ve alakası da beklediğimden daha fazlaydı.
Burak N.
Sürekli ailevi problemlerden dolayı kücuklukten beri hep diken ustundeyim, olur olmadik seylerden korkuyorum. İşime gidemez oldum. İnternetten ne bulduysam okudum izledim ama kendime çare olamadım. Destek almak için Kağan Bey’e ulastım eskiden beri kartı vardı bende aradım basladık devam ediyoruz. Biliyorum uzun senelerin kiri pası hemen atılmaz ama kendimi daha güçlü ve kontrollü hissediyorum. İnanıyorum ki daha iyi olacağım. Psikoloğumun yaklaşımı, anlayışı, yargılamadan kabullenişi beni çok rahatlatıyor. Gitmeden önce bunu nasil söylerim bunda utanırım söyleyemem dedigim herseyde rahatça döktüm. Hayatımdaki dönüm noktalarından birisi destek almaya basladığım gün. Geceleri yattığımda daha rahatsam şuan daha ne isterim. Eminim daha da ilerleyeceğiz. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
N.. Sa.
Çocugumun öfke ve bitmek bilmeyen asabi davranısları eşimi artık bezdirdiği için Kağan Bey’e gittik. İlk seanstan itibaren hem bizle hem çocuğumuzla ilgilendi, durumu anlamak için çeşitli sorular sordu. Mevcut durumu anlayınca biz de hem rahatladık hem de artık ne yapacağımızı net biliyoruz. Elimiz ayağımıza dolaştığı günler geride kaldı. Bunu görmek başlı başına bize yetiyor. Çocuğumuza karşı da artık daha anlayışlıyız. Ev dışındaki yerlerde de çocuğumuzla ilgili aktivitelerle ilgili danıştık bilinmesi gereken şeyler varmış öğrendikçe geliştik. Teşekkürler…
Ok…
Demet (Danışan)
IP: 151.135.224.WJ
25-08-2019
TavsiyeNo: 111140
Kağan Bey’i arkadsımın aracılığıyla buldum. Eski ilişkiden kalan kabullenemedigim ve tekrar adım atmamı engelleyen şeyler vardı içimde. Ozguvenimin dibe vurduğu dönemdi çalışmaya başladık. Bir ilişkiye başlamaktan, guvenmekten artık korkmuyorum. Daha da önemlisi kendimle ilgili olan şeylerin farkına vardikca ayaklarım yere daha sağlam basar oldu. Korkuların, kaybetme korkum neyden kaynaklanıyormus çalıştıkça öğrendikçe hem şaşırdım hem rahatladım. İzmir’de tavsiye edeceğim ilişkiler konusunda donanımlı bir psikolog, psikologum ????
Demet Ç.
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite hastalığım çocukluğumdan beri problem yarattı. Hala hatırladıkça elimden gelmemesine rağmen ailemin bagirmalari zorla ders yaptırmaları şimdi düşününce bile acı veriyor. Şu sıralar ise gece yatmadan zihnimi durduramamam, dağınık abuk subuk bir düzensizlikte yaşamam beni çok yoruyor. İnternete araştırdım yetişkin dehb için bir uzman ararken buldum Kağan Ay ı. Hep çocuk çalışan var ben ve benim gibiler için uzman bulmak dahi zorken Allah dikkat eksikliği olan herkese şans sabır versin ben Kağan Bey i buldum memnunum da. Sadece aşırı çalışan beynimle, dikkatimle değil hayatımın her alanına etki ettiğini söyleyerek gerekli bulduğu her şeyde beni yönlendiriyor. Verdiği teknikleri kolayca uyguluyorum öyle işimi kolaylaştırdı ki… Oradan oraya savrulmusluk hissi çok zor birseydi benim için. Kağan Bey bu konularda İstanbula yaşayanlar için büyük şans. Teşekkür ediyorum kendisine
S SE.
Evlilik öncesi sevgilimle danışmak istediğimiz şeyler için psikolog bakarken bulduk Kağan Bey’i. Basit konulardan çıkan kavgalar ve ikimizin de öfke patlamaları yıpratmıştı iyice. Bunları bildirdik ayrıntısıyla dinledi bizi uzmanımız. Bireysel de çift de yaptıgımız hataları fark etmemize vesile oldu. Evlilik için şuan daha olumlu ve geçinecegimize ilişkin berraklaştı birçok şey. İlişkimiz daha pozitif be doyumlu. Kendisine teşekkür ediyoruz. İleride büyük bir aile olunca danışmanımız kendisi olacak.
Yu S.
Zeynep (Danışan)
IP: 37.130.121.YDD
19-10-2018
TavsiyeNo: 106168
Merhaba, ben karşımda bu kadar anlayışlı, bu kadar iyi niyetli , mesleğini seven hoşgörülü bir insan beklemiyordum. Böyle biri olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.Kendime aşamadığım olaylardan dolayı istegram hesabında rast gelip tanıştığım kağan bey bana çok yardımcı oldu.Olmaya da devam ediyor.kağan bey sayesinde ne kadar güçlü bir insan olduğumun farkına vardım . Kağan bey mesleğinde başarılı ,saygılı ,samimi her konuda yardımcı olmaya çalışan müsait olmadığı anlarda bile müsait olduğu anda mutlaka size geri dönüş yapan bir psikolog kesinlikle tavsiye ediyorum.
Zeynep Ç.
Bir süredir destek alıyoruz cocugumuzdaki hircinligin ve karşı gelme davranışlarının sebeplerini öğrenince ilk etapta biraz afalladık fakat kabullenip verilen direktiflere uygun hareket etmeye başladık. Şuan daha huzurluyuz daha uyumluyuz. Seanslarımız bitti fakat ihtiyaç duyduğumuzda danışacagımız kişiyi bulduk.
Bekir Se.
Kızımın dikkat dağınıklığı 6 yaşından beri vardı, Kağan Ay’a nasıl davranalım ne yapalım diye başvurduk. Çünkü ister kız ister bağır istersen de kendi haline bırak bir türlü ne ödevlerini yaptırabiliyordum ne başına oturtabiliyordum. Her hafta sınıf öğretmeninden gelen derse kendini vermiyor çok ilgisiz serzenişleri de cabası. Kızdıktan sonra da pişman oluyordum. Çünkü hem çok akıllı hem isterse herşeyi yapar kızım. 4 seanstır gidiyoruz çok memnun kaldım evdeki düzenimiz, uykumuz, ilaca destek ve alternatif şeyler derken birçok konuda ilerleme kaydettik. Allah bin kere razı olsun ????????
Aysen Bardakçı
10 yaşımdan beri dikkat eksikliği tedavisi görüyorum. İlaç iyi geliyor evet ama artık zorlanmaya basladigimi hissettim. Ailem olsun en yakın arkadaşım olsun arastirmislar psikolojik destek almamı önerdiler. Araştırın bulun birini dedim biraz da alınganlık gostermistim fakat hem psikologum hem abim olmuş olan Kağan Bey ile gorusmelerime basladiktan sonra doğru karar vermiş oldugumu anladım. Uykuya dalma, duygularımı kontrol etme konularında özellikle çok yol kat ettim, rahatladım. Birçok teknik ve bilgiyle tanıştırdı beni. Hayatım çok kolaylaştı. En ufak bir şeye bile baslayamazken artık daha programlı düzenliyim. Hayatım rayına girdi gibi hissediyorum. Dehb seanslarimiz bitti ama ben herhangi bir konuda danismaktan çok keyif alıyorum. Mantıklı ve sorunum onun sorunu gibi yaklaşması çok hoş. Memnunum ve kaliteli hayat yaşıyorsam onun sayesinde.
Ha…
ayten B (Danışan)
IP: 176.220.26.YC
15-10-2018
TavsiyeNo: 106086
Teşekkürler Kağan Ay çok sıkıntılı içinden çıkılmaz hal almış moralimi hayatımı bir dost gibi dinleyip anlayıp tavsiyelerde bulunup tekrar ayağa kalkabilmeme yardımcı olduğunuz Rahatsızlığıma hangi yöntemlerin fayda vereceğini bizzat araştırıp doğru tedaviyle iyileşmememi sağladığınız Hayattan ailemden çocuklarımdan dahi kopmuşken onlara tekrar sarılabilmeyi umudu ışığı yaşamın aslını görebilmemi sağladığınız için Hepsinden önemlisi kaybettiğim güvenimi geri kazanmama yardımcı olduğunız için… Teşekkürler binlerce kez…
Ayten B.
Çocuğumun 5 yaşından beri teşhisi konmuş hiperaktivite bozukluğu var. Çok zorlandım senelerdir hala da zorlanıyorum bu yüzden destek alma ihtiyacı duydum ne yapacağımı bilemez hale geldim. İnternette uzun araştırmalarım sonucu en son Kağan Bey’de karar kıldım. Şükür ki birçok açıdan durumu anladı ve neler yapılması gerekiyorsa paylaştı. İnternette okuduğumuz, karşılaştığımız çoğu şeyin safsata olduğunu öğrendiğimde önce şaşırdım inanamadım ama bilimsel anlamda kaynakları dahi paylaştı. Çocuğumu ona emanet ettim bir nevi ve içim çok rahat. Nasıl davranmam gerekiyor evin içinde nasıl yaklaşmam gerekiyor artık bazı şeyleri düzeltince oğlumun da davranışları düzelmeye başladı. Markette çok zorlanırdım ilk defa diken üstünde hissetmeden alış verişimi yaptım problem yaşamadan evime döndüm. Çocuğu dikkat eksikliği ve hiperaktivite olan anne babalara Kağan AY’ı içim gönlüm rahat tavsiye ediyorum. Kendisine minnet duyuyorum.
Fe La.
Yaşadıgım bir travmadan dolayı sürekli kabuslar görüyordum, uykumda çığlık atarak uyanıyordum ilk bakışta psikolojik destek almak düşüncelerime aykırı olsada anladım ki psikolojik destek bana çok iyi geldi keşke Kağan hocamı daha önce tanısaymışım.Gösterdiği sıcak kanlı yaklaşımı ve arkadaşca davranması beni bu süreçte rahatlattı.Ülkemizde bu duruma ön yargı ile bakılsada herkesin destek alması gereken bir durum şu an çok daha iyiyim herkese tavsiye ediyorum .
Tanzer Atı…
Kaygı problemim uzun senelerdir vardı. Son aylarda işler içinden çıkılmaz hal alınca, kendim baş edemeyince profesyonel destek ihtiyacı doğdu iyice. Kağan Bey ile çalısmaya başladığımızdan beri fiziksel olarak çok rahatladım ama durmadık buna ne sebep oluyor onu bulalım dedik. Ben de bu niyetteydim açıkçası. Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum çünkü. memnunum herşey iyi gidiyor. Devam ediyoruz ben memnunum tavsiye de ederim
Ye….z
Kagan Bey dikkat eksikliği ve hiperaktivite alanında beklentilerimizin üzerinde çıktı. Daha önce baska yerlerden danışmanlık almistik fakat verim alamamistik. Biraz olsa faydasi olmasi niyetiyle gittik fakat beklentiyi Kagan Bey kendisi artırdı:) Çocuğumuzla ilgilenmesi, ilgiyle dinleyip durumunu anlamak icin ince eleyip sık dokumasi bizi memnun etti. Yonlendirmelerini, tavsiyelerini uygulamaya devam ediyoruz. Bosuna dolanmisiz o kadar dedik esimle. isi bilen icin zor denilen kolay oluyor ehline gidince.. Minnettarız tavsiye ediyoruz
Ummuhan Aycan
özge (Danışan)
IP: 88.241.75.ZBD
23-10-2018
TavsiyeNo: 106258
merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim ki kağan bey psikologlara karşı olan olumsuz ön yargımı çok ama çok kırdı ben psikologların her hastanın sıkıntılarından boğuldukları için zaman ayırma konusunda kısa ve öz davrandıklarını düşünürdüm ama kağan bey tam tersi hastaların gerekli özeni gerekli anlayışı ve gerekli zamanı ayırdığını gördüm. kendisinden çok memnun kaldım mesleğine karşı olan sevgisi, enerjisi hastalarının da moral bulmasını sıkıntılarını aşmasını sağlıyor.bütün sorunlarımı onun bana verdiği tavsiyeler üzerine aşmış bulunuyorum kesinlikle kağan beyi gidilmesini tavsiye de ediyorum .çünkü bir sıkıntının büyüğü küçüğü olmaz önemli olan bu sıkıntının uzman tavsiyesinden aşabilmektir bunun içinde kesinlikle psikolog kağan ay diyorum:)
Özge M.
Kağan Bey’e çocuğumun hiperaktif olması sebebiyle gittim. İnternetten çok araştırdım. Fakat dehb hakkında birsürü yer farklı farklı şeyler söyledi zaten karışık olan kafam daha da karışmıştı ki son çare olarak burayı aradım. KağanBey’e ulaştım, konuştuk, durumumu çok iyi değerlendirip anladı. Bu kısa görüşme bile anlaşıldığımı hissettirdi ve çocuğuma destek almak için randevu aldım. Ofisteki karşılaması ilgisi de çok mumnun etti bunlardan önemlisi ise ilaç dahil dikkat eksikliği ile ilgili bugüne kadar almış olduğum bütün arayışlardan fazla karşılık bulabildim. Şuan son durum ise belirtilerde; özellikle huzursuzluk ve saldırganlık olarak gözle görülür azalma yakaladık. Eşim de stresten uzun bir süre sonra uzaklaştığını söyledi bu beni mutlu etti. İyi ki varsınız.
Burak Nigiz
Kızımın dikkat eksikligi için bașvurduk. Okulda öğretmeninden her hafta kendini derse vermiyor, dinlemiyor geri bildirimleri alıyorduk. Çok akıllı, uyumlu fakat dehb olması bizi çok zorladı. Dersler ödevler söz konusu oldugunda evde bir hengame baslıyor. Bu sebeplerden danıșmanlık alalım dedik daha dogrusu almak durumunda kaldık. İyi ki almıșız, șu 2 haftadır akșamları huzursuzluğumuz en aza indi. Kızımın ben demeden ödevine oturması ise bizi ekstradan sevindirdi çünkü bu kadar beklentimiz yoktu sadece uyum ve konsantrasyon problemlerimize bir nebze çözüm bulabilirsek niyetiyle gitmistik kızımın bagımsız hareket etmesine de katkısı oldu.
E… Le…
Psk.Dnş.Sıla SALANTUR
İzmir – Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
07-12-2018
TavsiyeNo: 107115
Sitemize Kayıtlı Üye Tavsiyesi
Kaan Bey ile 6 aydır aynı danışma merkezinde çalışmaktayız. Kendisini gördüğünüz ilk andan itibaren gösterdiği samimiyet ve güleryüz işini layığıyla yaptığını anlamak mümkün. Kendisi yetişkin, çift ve ergen alanlarında kendimi mütemadiyen geliştiren, danışanlarının iyiliklerini etik ilkeler gereği gözeten, mesleğini gerçekten tutkuyla yapan bir uzman olduğunu şüphesiz söyleyebilirim. Aynı zamanda 1 saatim doldu,bitti diyen uzmanlardan değil. O an danışanı danışma süresi bitmesine rağmen duygusal bir boşalma yaşıyorsa o an danışanının yararını göz önünde bulundurarak seansını süre bitmiş olmasına rağmen sürdüyor. Danışanıyla kurduğu yakın ilişki, birden fazla terapi tekniğini kullanarak kısa zamanda büyük oranda danışanın yaşamında pozitif değişimler yaratan Kağan Ay’ı İzmir’de yaşayan,hatta İzmir’de yaşamayan ama online olarak danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ederim ve kendisine meslek hayatında başarılar dilerim.
Sıla S.
Sevgilimle aramızda çatışma ve aşamadığımız şeyler vardı. Kız arkadasım birşeye taktı mı takar diye düşünürdüm gerçekten de öyle bir yanı da var kendi de kabul ediyor fakat Kağan Bey benim de bunda rolüm olduğunu, eksik ve hatalarım bulunduğunu gösterdi. Kız arkadaşıma yaklaşımım tutumum değişince ilişkimiz de düzeldi. Tabii o da bazı şeylerde çalıştı Kağan Bey ile. Durumdan çok memnunum evlenmeyi düşünüyoruz şuan desteğe ihtiyacımız kalmadı fakat ailelerle ilgili başımızı ağrıtan şeyler oluyor bunlarla ilgili gerek duyarsam kendisine danışacağım.
Oktay Rı.
Halil C (Danışan)
IP: 178.244.18.YYD
04-09-2019
TavsiyeNo: 111258
Bergama’da psikolog arayısındaydım Kagan Beyi buldum. İlişkilerle ilgili problemlerim vardı, eskiden getirdiğim, karsımdaki kişiye zarar verdiğimi dusunuyordum. Artik ilişki hayatımın bozulması ve bunun üzerine dusunmek cok yormustu. Birlikte 4 seans calıstık. Daha once gitseydim de bazı seyleri onceden gorup gerceklesmesine mahal vermeseydim dedim. Simdi farklı bir insanla birlikteyim ve daha huzurluyum. Ogrendiklerimi uyguluyorum. Bir seans da kız arkadasımla gittim. Cok şükür mutluyum. Kağan Bey’i tavsiye ediyorum.
Halil C.
Kız arkadasimla 3 senedir birlikteyiz zaman zaman tartışmalarımız oluyor. İlişki problemlerimiz için çift terapisi alalım istedik çünkü seviyoruz fakat fikir ayrılıklarımız kavgalarımız bizi çok yıpratmıştı. Kağan Bey’den birçok teknik, tutum bilgisi aldık. Birbirimize karşı yaptığımız sıradan gelen hataları gördük. Birkaç haftadır iyiyiz kendimin de payı vardı tabii geç olmadan bazı şeyleri halledebildigimiz için mutluyum. Teşekkür ediyorum tekrar tekrar.
Er. K.
Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
İstanbul – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
18-07-2019
TavsiyeNo: 110662
Sitemize Kayıtlı Üye Tavsiyesi
Psikolog Kaan Ay ile İstanbul’dan İzmir’e taşınan benden psikoterapi desteği alan bireysel yetişkin bir danisanimin boşanma sonrası psikolojik sorunlar yaşayan ergen oğlunu yonlendirmek için eğitimde tanışmış olduğum mesleğinin önde gelen uzman bir arkadaşımın yönlendirmesi ile tanistik. Ergen oğlunun öfkeli halinin azalması, ilişkilerinin daha iletişim ve duygu paylasimini üzerine sağlıklı ilerlediğini danisanim benimle paylaşti. Dinamik iletişimi gençlerle rahat ilişki kurmasını sağlıyor. Kaan bey i bu alanda destek almak isteyenlere rahatlıkla tavsiye edebilirim.
Deniz D.
Kız arkadasımla evlenme arefesindeyiz fakat onun aşamasını, kafasına taktığı ikimizi de çıkmaza soktugu şeyler var. Bu sebeple psikolojik destek almaya karar verdik. Kağan Bey’i internetten uzman ararken rastlantı eseri buldum iyiki de bulmuşum. Ağırlıklı kız arkadaşımla çalıştı, konular benimle ilgili olduğu için ben de seanslarda bulundum. Şuan bir iki ufak şey dışında herşeyi kafasında oturttu. Rahatladık. Devam ediyoruz evlenene kadar bir müddet rehberimiz olmasını tercih ettik.
F…
Çocuğumda 5 yaşından beri aşırı hareketlilik, saldırganlık gözlemliyorduk. Kızımla gitmedigimiz doktor, uzman kalmadı. Yaşlı olsun deneyimli olsun, genç olsun çocukla ilgilensin diye diye ne yapacağımızı bilemez halde iken yakınımızdan Kağan Bey’i tavsiye aldık. Bir sürece başladık ne kadar zorlu bir durum biliyoruz fakat ilk başta dahi verdiği bilgilerden, yonlendirmelerden ve sonuçlardan memnunuz. Bilgisi ve hakimiyeti üst düzey bunu her konuda gösterdi bir süre daha devam edeceğiz umarım herşey daha da iyiye gider.
Emine Kar…
Kağan Bey e kardeşimin dikkat dağınıklığı İçin gittik. Annem özellikle çok kafaya takıyordu ama düşününce evet kardeşim ne derse oturabiliyordu ne 10 dk dan sonra devam edebiliyordu. En küçük seste başını kaldırıp başka yere gidiyordu. 1.5 aydır Kağan Ay ile çalışıyorlar şuan çok daha iyi daha devam edecekler şuan dahi verim aldık. Güleryüzlü ve ilgili olması da yabancılık çekmemize engel oldu teşekkür ediyoruz bütün desteği için. Devam ediyoruz kafamız rahat bir şekilde
Oktay Çetin
İnternetten araştırarak gittim. Konum olarak da yakın olduğu için aslında tercih ettim biraz da ama seanslara başladıktan sonra bir gün çocuğumla eve dönerken içimden dedim, Anadolu yakasında da otursam gelirdim…
Kurum kurum dolaşmaktan yorulmuş halde gitmiştik kendisine. Oğlum Arda’nın ileri derecede dikkat dağınıklığı hiçbir ilerleme göstermeyince son çare olarak başvurmuştuk. Yönlendirmeleri, sunduğu çözümleri detaylı açıklayarak vermesi hem beni rahatlattı hem Arda’da işe yaradı. İşin büyük kısmını hallettik kendisine minnettarız eşimle
Halil Can Bakanlı




HEMEN ARAYIN